Dlaczego warto wybrać pranie na telefon?

cze 16, 2020 przez

Dlaczego warto wybrać pranie na telefon?

Bywa, że jako osoba aktywna zawodowo kompletnie nie masz czasu, by sprostać domowym obowiązkom. Bywa też i tak, że twój hotel lub restauracja ma ograniczone moce przerobowe i nie możesz płynnie organizować transportów pościeli lub obrusów do swojej pralni. Wychodząc naprzeciw tym szczególnym potrzebom, pralnie EBS oferują innowacyjną usługę: pranie na telefon.

Pranie na telefon to coś, co zdecydowanie ułatwi ci życie, a stos brudnych ubrań zniknie tak szybko, jak się pojawił. W ramach usługi dokonamy szybkiej wyceny, a następnie odbierzemy pranie o ustalonej porze tak, byś miała czas na inne, ważniejsze zadania i życie rodzinne.

Pierzemy i prasujemy

Nie znosisz prasować, a rosnąca sterta brudnych ciuchów spędza ci sen z powiek? Zaufaj nam, szybko i solidnie wykonamy kompleksową usługę w postaci prania i prasowania. Dysponujemy zespołem doświadczonych pracowników, którzy odpowiednio zadbają o powierzone im tekstylia. Wyprana odzież niezwłocznie trafia z powrotem do ciebie.

Pranie na telefon pozwoli ci oszczędzić czas. Już nie musisz monitorować, czy pranie się skończyło i zastanawiać się, jakiego detergentu użyć, by wywabić trudną plamę z ulubionych dżinsów. Wesprzemy cię swoją wiedzą i doświadczeniem, a ty zyskasz odświeżone, pachnące, wyprasowane ubrania.

Czas to pieniądz!

Wbrew pozorom koszt prania w domowym zaciszu wcale nie należy do najniższych. Wliczyć tu należy nie tylko eksploatację pralki, zużytą wodę, prąd i środki piorące, ale przede wszystkim czas na segregację, wyciąganie prania, wywieszanie lub suszenie, a następnie zdejmowanie oraz prasowanie. Okazuje się, że zwykłe, codzienne pranie to całkiem kosztowne przedsięwzięcie!

Z nami pranie nigdy nie było tak proste! Jeśli jesteś szczęśliwą mamą małego dziecka lub zapracowanym przedsiębiorcą, każda minuta jest dla ciebie na wagę złota. Warto wziąć to pod uwagę i zlecić profesjonalistom pranie na telefon. Już nie musisz wychodzić z domu, by skorzystać z oferty Pralni EBS w różnych oddziałach w Polsce.

Podobne

Tagi